Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Miesto práce: Pražská 2, Nitra

Termín nástupu: asap / dohodou

Mzdové podmienky: mzda je predmetom individuálnej ponuky v zmysle znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ÚČTOVNÍCTVO

  • Fakturácia v programe POHODA (vystavenie FA zákazníkom/príjem-výdaj FA)
  • Skladové hospodárstvo
  • Evidencia došlých a odoslaných faktúr
  • Štatistika

LOGISTIKA

  • Príjem – výdaj / expedícia tovaru
  • Objednávanie tovaru, koordinácia objednávok a termínov dodania
  • Evidencia skladových zásob
  • Príprava tovaru pred expedíciou (označenie tovaru štítkami / pozície v zmysle projektu)
  • Vybavovanie reklamácií

ADMINISTRATÍVA

  • Príprava jednoduchých cenových ponúk, evidencia CP
  • Aktualizácia cenníka
  • Objednávanie kancelárskych potrieb
  • Objednávanie výrobkov z partnerskej reklamnej spoločnosti
  • Objednanie odvozu elektroodpadu pre ekologickú likvidáciu
  • Vedenie dochádzky zamestnancov
  • Evidencia a vybavenie pošty
  • Príprava podkladov pre audit systému manažérstva kvality ISO 9001 (1x ročne)  Hlásenia recyklačných poplatkov zmluvnej spoločnosti (kvartálne)
  • Spracovávanie podkladov v zmysle požiadavky konateľa spoločnosti HELPLUX s.r.o.
  • Absolvovanie školení a aktívne vzdelávanie pre rozširovanie znalostí v oblasti núdzového osvetlenia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Profesný rast
  • Rodinná atmosféra

Informácie o výberovom konaní

  • Ekonomické vzdelanie podmienkou.
  • Anglický jazyk pokročilý – podmienkou.
  • Vlastné motorové vozidlo výhodou
  • V r.2024 je predpoklad sťahovania prevádzky spoločnosti do Lužianok.
  • Pracovná doba: 8:00 – 16:30

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské I. a II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore: Ekonomické (podmienkou)
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • Ostatné znalosti: POHODA (účtovníctvo) – Pokročilý; Microsoft Excel – Pokročilý; Microsoft Word – Mierne pokročilý; Microsoft Outlook – Mierne pokročilý; Microsoft PowerPoint – Základy
  • Vodičský preukaz: B
  • Prax na pozícii/v oblasti: áno, nie je vhodné pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • precíznosť
  • orientácia na detail
  • dôslednosť
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť

Vaše životopisy (príp. motivačné listy) prosím zasielajte na email: ivana.simonova@helplux.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Šimonová
Tel.: +421905658738