svietidlá Cooper Safety, núdzové svietidlá Cooper Menvier

HelpLUX, s.r.o. - autorizovaný importér COOPER Safety

COOPER INDUSTRIES

 

Spoločnosť COOPER Industries je svetovým výrobcom elektrických komponentov a náradia. Spoločnosť tvorí osem prevádzkových divízií , ktorých výrobky a obchodné značky patria k najkvalitnejším a najpredávanejším na svete. Spoločnosť COOPER Indistries patrí k najvýznamnejším poskytovateľom riešení hromadných informačných služieb pre prípady krízových a havarijných situácií, priemyselných signalizačných systémov, protipožiarnych systémov budov a systémov núdzového osvetlenia.

Spoločnosť Helplux, s.r.o. bola založená 27.07.2006 na základe úspešných dohovorov s predstaviteľmi spoločnosti COOPER EUROPE.

 

Dlhoročné pracovné skúsenosti s problematikou núdzového osvetlenia, cit pre obchod a ambícia ponúkať kvalitný sortiment, viedla team ľudí k túžbe osloviť Vás, našich potenciálnych zákazníkov.

 

Názov spoločnosti odráža zámer firmy - ponúknuť kvalitnú službu v sortimente núdzového osvetlenia, centrálnych batériových systémov a doplnkových svietidiel.


Základom našej obchodnej stratégie je:

 

• Zákazník je vždy na prvom mieste

• Profesionálny prístup

• Operatívnosť v riešení úloh

• Vaša dôvera nás zaväzuje

 

Naším cieľom je v spolupráci s Vami podieľať sa na riešení zaujímavých projektov, vytvárať hodnotné diela a spoločnou prácou zveľaďovať našu krajinu.

 

Hlboko si vážime každý Váš podnet, každý záujem o spoluprácu. Našími hlavnými piliermi vždy budú dôraz na kvalitu, serioznosť v obchode. Ľudský život je hodnota najvyššia - zaslúži si najväčšiu pozornosť. Podávame Vám našu pravicu - vstúpte, spolu budujme cestu bezpečia, prinášajme svetlo do života.